Myjnie - konstrukcje

 

Oferujemy rozwiązania konstrukcyjne z linii STANDARD, STANDARD+, PREMIUM oraz GALAXY WASH w wersjach 1-5 stanowisk, a nawet 6 i więcej stanowisk obsługi w zależności od zapotrzebowania.

Konstrukcja STANDARD

STANDARD

Konstrukcja PREMIUM

PREMIUM

Konstrukcja PREMIUM+

PREMIUM+

Konstrukcja GALAXY WASH

GALAXY WASH

EKOWASH - dostosowuje się do potrzeb klienta i pozwala skonfigurować myjnię, w zależności od preferencji.

Nowoczesne myjnie bezdotykowe EKOWASH stanowią obecnie stały element infrastruktury wielkich aglomeracji miejskich, mniejszych miast i wsi. Są one wygodnym rozwiązaniem dla posiadaczy samochodów osobowych, dostawczych oraz skuterów, rowerów i innych pojazdów.

Myjnie EKOWASH pozwalają w dowolny sposób i we własnym zakresie umyć i wyczyścić pojazd, zapewniają również kompleksowe rozwiązania z zakresu pielęgnacji pojazdów. Użytkownik naszych myjni dobiera dowolny, odpowiadający indywidualnym potrzebom program oraz samodzielnie przeprowadza kolejne czynności pielęgnacyjne.

Każdy kierowca może w dowolnej chwili przez 24 godziny na dobę umyć oraz odkurzyć swój pojazd, bez umawiania wizyty czy oczekiwania w kolejce. Czyszcząc pojazd na nowoczesnej Myjni Bezdotykowej EKOWASH kierowca nie naraża samochodu na kontakt z przestarzałym systemem automatycznych szczotek, które mogą zniszczyć lakier samochodu.

Korzystanie z nowoczesnych myjni bezdotykowych jest obecnie najbardziej popularnym sposobem mycia pojazdów.

Innowacyjne Myjnie Bezdotykowe EKOWASH dostępne są w kilku dopasowanych do potrzeb inwestora rozwiązaniach. Możliwość dopasowania myjni w zależności od lokalizacji, potrzeb i preferencji, pozwala optymalnie odpowiedzieć na potrzeby klientów.

Copyright © 2018 EkoWash