Po sukcesie myjni RONDO 1 w Piasecznie grupa zaprzyjaźnionych inwestorów (do jednego z nich należy właśnie ta myjnia otwarta 21 lipca 2021) postanowiła przyspieszyć prace w niedaleko położonej myjni w Józefosławiu, właściwie innej części Piaseczna. Myjnia w lokalizacji również przy rondzie, stąd nazwa RONDO 2, została uruchomiona 5 stycznia 2022 r.
5 stanowisk zadaszonych w koncepcji Design Futura, plus jedno stanowisko otwarte dla wyższych pojazdów, wszystkie dostępne na rynku programy mycia (w tym turbo piana i turbo szczotka), płatności kartami bankowymi oraz własnymi kartami rabatowymi, 2 podwójne odkurzacze + 1 pojedynczy, a do tego wyposażenie extra: kompresor do pompowania kół, dystrybutor płynu do spryskiwaczy i automat sprzedający kosmetyki samochodowe oraz uruchomiony także w dniu otwarcia paczkomat – to atuty tej myjni, które natychmiast docenili klienci.
Oddzielnym wyzwaniem były kontenery. Techniczny ze względu na układ wjazdów i wyjazdów został umieszczony w skrajnym, a nie środkowym położeniu. Dodatkowo został powiększony ponad standardowe rozmiary ze względu na obsługę aż 6 stanowisk. Kontener biurowy z umieszczoną w nim rozmieniarką znalazł się poza linią stanowisk jako oddzielny obiekt, który być może będzie służył także do serwowania dodatkowych usług.